Sobota 22.06.2024 15:21

Tahle země je i pro starý: Živé přenosy na podporu seniorů

Česká podnikatelská pojišťovna se v době koronavirové krize partnersky podílí na sérii přímých přenosů na platformě Kultura žije vysílaných na Mall.tv s názvem Tahle země je i pro starý. Uplynulý víkend tak proběhly plnohodnotné online koncerty špiček české hudební scény na podporu seniorů v období pandemie Covid-19.  

V sobotu 16. května zazpívala Ewa Farna a v neděli 17. května vystoupila skupina Chinaski, se kterou ČPP dlouhodobě spolupracuje.  Chinaski s pomocí pro seniory souhlasili okamžitě a vzpomněli si i na naši dobrovolnickou akci.

„V listopadu jsme odehráli koncert pro domov seniorů v Litoměřicích. Bylo to moc příjemné. Nedávno jsme se dozvěděli, že 52 tamních důchodců má pozitivní test na Covid 19. Tak jsme neváhali s podporou této akce,“ řekl Michal Malátný.

V rámci těchto koncertů je možné finančně přispět na pomoc seniorům, kteří jsou pandemií Covid-19 ohroženi.

Sledování programu je zdarma, Vaše příspěvky však pomohou seniorům doma i v domovech. Podpořit je můžete libovolnou částkou, a to nejen v průběhu přímého přenosu, ale už nyní prostřednictvím transparentní dárcovské platformy Donio.cz

 
Zdroj: Česká podnikatelská pojišťovna